25.02.2024 r.

Przeżywamy 2. niedzielę Wielkiego Postu.

Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, salki, toalety i za złożoną ofiarę Paniom: Marii Szczypce, Zofii Wróbel, Angelice Szczypce i Małgorzacie Macudze. W tym tygodniu proszę o sprzątanie Panie: Dorotę Magierę, Anetę Mazgaj, Hannę Antosz i Dorotę Cieniawską.

W I piątek odwiedziny chorych z posługą sakramentalną od godz. 10:00, spowiedź święta od godz. 15:30, o godz. 16:30 Droga Krzyżowa, a o godz. 17:00 Msza Święta z nabożeństwem do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

W I sobotę o godz. 7:20 wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwy do Matki Bożej i różaniec wynagradzający.

W I niedzielę składka inwestycyjna. Po sumie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. W tym dniu rozpoczniemy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Jerzy Kajzar. Zachęcam wszystkich Parafian do udziału w rekolekcjach. Program podany jest na folderach, w gablocie i na naszej stronie internetowej w zakładce „Aktualności”. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie przełożona na kolejną niedzielę.

Dobiega końca pierwszy etap prac na dolnej części parkingu finansowany z Funduszu Sołeckiego. Drugi etap będzie pokryty z zebranych środków parafialnych. Gdyby jakaś firma była zainteresowana wykonaniem kolejnego etapu wg zatwierdzonego projektu, to do przyszłej niedzieli może przedstawić swoją ofertę na podstawie przedmiaru robót, który jest do wglądu w kancelarii parafialnej.

Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” o roli, jaką bracia zakonni odgrywają we wspólnocie Kościoła.

niedziela – 25 II – 2. niedziela Wielkiego Postu
8:00W intencji Parafian
11:00Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog. Boże dla Krzysztofa w 18. r. ur.
16:00† Władysław i Wiesław Jugowiczowie
   poniedziałek– 26 II
17:00† Helena i Józef Ciaputowie, Maria – córka
   wtorek– 27 II
7:00† Janina Bańka – od Stanisława Macugi z rodziną z os. Mardauszówka
   środa– 28 II
17:00Msza Święta zbiorowa:
Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla Oliwii w 18. r. ur.
† Tadeusz Żmuda – od rodziny Balów i Nisztuków z Andrychowa
† Michał Wróbel – od Magdaleny Świder
† Czesław Bednarek – od Anny i Stanisława Fudrów
† Janina Bańka – od Anny Karkuli i Agaty Żydek z Zarytego